MERSİN MİLLETVEKİLİ ANTMEN, BAŞKAN ENGİN’LE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

MERSİN MİLLETVEKİLİ ANTMEN, BAŞKAN ENGİN’LE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Mersin milletvekili Alpay Antmen MESİAD’ı ziyaret ederek iş dünyasının sorun ve taleplerini dinledi.

Sivil toplum kuruluşları ile iş dünyasının sorun ve taleplerini dinleyen Mersin Milletvekili Alpay Antmen MESİAD Başkanı Hasan Engin ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Engin “Zorlu süreçlerden geçtiğimiz bugünlerde Mersinli iş insanları olarak kentimize ve ülkemize katma değer sağlayarak ülkemizin aydınlık yarınlara kavuşması için çaba gösteriyoruz. Ülkemizin geleceği için siyaset ve iş dünyası yakın işbirliği içerisinde olmalıdır. Kentimizin refah düzeyinin arttırılması için MESİAD olarak çeşitli çalışmalar yaptık, bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz. STK’ların desteklenmesi ve fikirlerinin dinlenmesi fikir zenginliği sağlar. Bu anlamda Milletvekilimiz Sayın Alpay Antmen’in bizlerle kurduğu yakın temastan son derece memnunuz. Kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

MESİAD Başkanı Hasan Engin’e gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Mersin milletvekili Alpay Antmen “Ülkemizin ekonomik anlamda kalkınması için iş dünyasının sorunlarının tespit edilmesi ve bu sorunların gerekli mercilerden kısa sürede çözülmesi ülkemiz yararına olacaktır. Vergisini ödeyen, istihdam sağlayarak ülkemizde katkı sunan iş insanları ülkemize hizmet etmektedir. Bu anlamda iş dünyasının sorunlarının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ve diğer çeşitli düzeylerde dile getirilmesi için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Mersinimizin daha cazibeli bir düzeye kavuşması, ülkemizin kalkınması için yakın işbirliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

MESİAD’ın Mersin STK’ları ve Mersin iş dünyasında önemli bir etkinliğe sahip olduğunu kaydeden Antmen, ziyaret esnasında Başkan Engin tarafından aktarılan hususları Ankara’ya taşıyacaklarını ifade etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.