HDP VE DBP HEYETİ, İŞ DÜNYASININ GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİ MESİAD’DAN DİNLEDİ

HDP VE DBP HEYETİ, İŞ DÜNYASININ GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİ MESİAD’DAN DİNLEDİ

HDP ve DBP heyeti, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin’i ziyaret ederek iş dünyasının görüş ve taleplerini dinledi.

HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Leyla Güven, İdil Uğurlu, Keskin Bayındır, Gülbahar Şofer Bayram Kızartıcı’dan oluşan heyet Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret ederek, iş dünyasının görüş ve önerilerini aldı.

İş dünyasının siyaset dünyasından beklentilerini aktaran MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Türkiye ve Türkiye ekonomisi için herkes Meclis’te ve Meclis dışında yan yana olmalıdır. Ortak söylemler üretilerek diyaloglar sağlanmalıdır. Yan yana gelinerek sorunların paylaşılması çözümlerin oluşmasına katkı sağlayacaktır” dedi.

İş dünyasının ilettiği görüşlerin kendileri için değerli olduğunu kaydeden Leyla Güven ise kendilerine iletilen eleştiri ve önerileri daha sonra rapor haline getireceklerini belirtti.

Ziyarette kendilerine iletilen görüş ve önerilerden dolayı mutluluk duyduklarını söyleyen heyet, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin’e teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.