GÜNDOĞDU, TÜZÜN TRANSFORMER’İ HANNOVER’DE ZİYARET ETTİ

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Hannover Messe Uluslararası Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na katılan MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, MESİAD üyesi Tüzün Transformer’i ziyaret etti.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır ve Meclis Başkanı Hamit İzol eşliğinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen sektörünün dünyadaki önde gelen fuarları arasında yer alan Hannover Messe Uluslararası Sanayi ve Teknoloji Fuarı’na da katıldı. Makine, teknoloji, elektrik ve elektronik alanındaki gelişmeler yerinde takip edildi.
Fuarda yer alan MESİAD Üyesi Tüzün Transformer’i ziyaret eden MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tüzün ve ekibini tebrik etti. Yurtdışı pazarlara erişim açısından fuarların önemli organizasyonlar olduğunu aktaran Başkan Gündoğdu’ya MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Doğan ve MESİAD Üyesi Yılmaz Özdemir ve Filiz Burakgazi de eşlik etti.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.