GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MESİAD’I ZİYARET ETTİ

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, MESİAD Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek, yerel yönetimler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni  (MESİAD) ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Yıldırım, Adıyaman ve Gölbaşı hakkında bilgiler vererek, “Kentimizi her platformda tanıtmaya çalışıyoruz” dedi. Çalışmaları hakkında bilgi veren Yıldırım, kendilerini ağırlayan MESİAD Başkanı Engin ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederek Adıyaman’a davet etti.

Gölbaşı’nın doğası, iklimi ve konumu itibarı ile gelişmeye açık olduğunu kaydeden MESİAD Başkanı Hasan Engin ise, “MESİAD olarak daha önce bir çok kent ile iyi ilişkiler kurarak iş gezileri ve ziyaretler düzenledik. Yakın ilişkiler kentlere her zaman turizm, ticaret ve sanayi alanlarında fayda sağlamaktadır. Bu bağlamda ilerleyen zamanlarda şartlar uygun olursa Adıyaman’da da iş dünyası ve yerel yönetimler ile bir araya gelebiliriz” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Engin, Yıldırım’a görevinde başarılar dileyerek ziyaret anısına plaket verirken, Yıldırım da Adıyaman yöresel ürünlerini ve nemrut dağı heykel figürlerini Başkan Engin’e hediye etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.