GELECEK PARTİSİNDEN MESİAD’A ZİYARET

GELECEK PARTİSİNDEN MESİAD’A ZİYARET

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Keskinel, Zeynep Çeviker, Orhan Sucu, Arif Gedemenli, Mersin İl Başkanı Hamit Karış ve MESİAD Üyesi iş insanı aynı zamanda Gelecek Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Mersin İl Yöneticisi Hakan Alaca ile beraberindeki çok sayıda parti mensubu MESİAD’ı ziyaret etti.

İş dünyasının sorun ve taleplerinin görüşüldüğü programda kentimizin ulaşımı, kent planları, Mersin Ana Konteyner Limanı, Mersin ve Seka Limanı, Çeşmeli-Taşucu otoyolu, OSB-otoban bağlantı yolu başta olmak üzere birçok kent ve bölge projesi görüşüldü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “MESİAD olarak kentimizin ve ülkemizin gelişmesi, demokrasimizin istenilen seviyeye ulaşması, ülkemizin uzlaşı ve birliktelik içerisinde hareket etmesi için çaba göstermekteyiz. Siyasi partiler Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki seslerimizdir. Bu yüzden siyasi partilerimizi ağırlamak ve kent, bölge sorunlarını iletmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

İş dünyasının görüşlerini önemsediklerini söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente, “Mersin’de bulunmaktan ve MESİAD gibi kente dokunan bir STK’yı dinlemekten onur duyduk. Üreten Türkiye her zaman daha ileriye gidecektir. Bu yüzden iş dünyasının sorunlarını ve taleplerini önemsiyoruz” ifadelerini kullandı.

MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Mersin İl Başkanı Hamit Karış ise, Mersinlilerin görüşlerinin yol haritalarının belirlenmesinden önemli rol oynadığını kaydetti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.