DİLAY ARSLAN’IN “ZAMAN YOLCULUĞU 1-2” KİTAPLARININ TANITIMI YAPILDI

DİLAY ARSLAN’IN “ZAMAN YOLCULUĞU 1-2” KİTAPLARININ TANITIMI YAPILDI

MESİAD Üyesi Hasan Arslan’ın kızı Dilay Arslan’ın “Zaman Yolculuğu 1-2” kitaplarının tanıtımı yapıldı.

Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve Dilber Arslan’ın kızı, Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan’ın yeğeni ortaokul Öğrencisi Dilay Arslan’ın “Zaman Yolculuğu 1-2” kitaplarının tanıtımı yapıldı.

Etkinliğe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin Ticaret Borsası Başkanı Ömer Abdullah Özdemir ve okul arkadaşları, yakınları katıldı. Kitap gelirinin Otistik çocuklara bağışlandığı kitap tanıtım etkinliğinde Dilay Arslan kitaplarını okurlarına imzaladı.

Etkinliğe katılan MESİAD Başkanı Hasan Engin, Dilay Arslan’a başarı dileklerinde bulunarak, “Kitap okuyan bir nesilin yetişmesi bizleri mutlu etmektedir. Dilay Arslan’ın bu yaşta bu denli güzel bir kitap yazması akranlarına da örnek olacaktır. Bu güzel çalışmadan ve gelirlerin otistik çocuklara bağışlanmasından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.