“DEMOKRASİ, BÜTÜNLÜK VE EKONOMİMİZİ HEDEF ALAN TEZGAHLARIN KARŞISINDA OLACAĞIZ”

 

Ülkemiz darbeler, postmodern darbe, muhtıra ve darbe girişimleri sonucu insanlarını kaybetmiş ve demokratik yaşamı sekteye uğratılmıştır. Halkın iradesini, demokrasiyi ve ekonomiyi hedef alan darbelere en iyi cevabı halkımız, 15 Temmuz’da vermiş, hain darbe girişimi engellenmiştir. Birleşmenin fayda getirdiğini 15 Temmuz’da net bir şekilde gördük. Bundan sonra da her türlü darbe girişimine halkımızın karşı çıkacağına ve tek vücut olarak iradesi ile ülkesine sahip çıkacağından eminiz.

Her zaman ülkemize adına üretip, ülkemize sahip çıktık.  Darbe girişimi gecesi karşı çıktığımız gibi; bundan sonra da bu ülkenin demokrasi, bütünlük ve ekonomisine kast eden her türlü tezgahın karşısında olacağız. Özellikle eğitim kurumlarına sızan ve burada gençleri ele geçiren emperyalist işbirlikçi terör örgütü FETÖ ve benzeri karanlık güçlere karşı gençlerimizi iyi eğitmeliyiz. Sürekli hedef alınan demokrasi ve ekonomimizin güçlenmesi için gerekli olan reformların yapılmasında fayda vardır. Güçlü demokrasi ve adalet güçlü Türkiye’nin önünü açacaktır. 15 Temmuz darbe girişimine karşı koyarken hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ülkemizin bir daha böyle karanlık günler yaşamamasını diliyorum.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.