BAŞKAN HASAN ENGİN, MERSİN ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK AKADEMİSİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Mersin Üniversitesi Gençlik Bilim Sanat Uygulama ve Araştırma Merkezi açılış törenine katıldı.

Açılışta, Başkan Engin’ in yanı sıra T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin Üniversitesi Gençlik Bilim Sanat Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan ile protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileri yer aldı.

Açılış konuşmalarının ardından Mersin Üniversitesi Gençlik Akademisi’ nin açılış kurdelesi kesildi. Protokol üyeleri, 3700 metrekarelik fiziki mekâna sahip Gençlik Akademisi’ nin atölye ve laboratuvarları yerinde incelendi.

MESİAD’ ın 25 yıllık projesi Nuh’un Gemisi Kongre Merkezi’ nin bir uzantısı niteliğinde olan Mersin Üniversitesi’ nin kentimize kazandırdığı bu önemli proje ile gençlerimize; meslek seçimleri, hobi edinme ve hayata geçirmek istedikleri projelerde Gençlik Merkezi’nin tüm imkânlarından faydalanacağı bir imkan sunuldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.