BAŞKAN ENGİN’DEN TARSUS AKDEMİRLER VİTRA’YA ZİYARET

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Tarsus Akdemirler Vitra’ya ziyarette bulunarak, sektör hakkında bilgi aldı.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde sosyo-ekonomik yaşamı etkisi altına alan COVİD-19 Pandemisi nedeni ile MESİAD, üyelerini ziyaret ederek son durum hakkında bilgi alıyor. Salgının iş hayatına etkisi gündemi ile son olarak Tarsus Akdemirler Vitra’ya ziyarette bulunan Başkan Engin, MESİAD Yönetim Kurulu üyesi ve firma işletmecisi Mehmet Ali Akdemir ve Nurettin Akdemir ile bir araya geldi.

Pandemi ile girilen zorlu süreçten bir an önce çıkmanın önemine değinen Başkan Engin, “Piyasaların canlanmasını ve Türkiye’nin ekonomisinde önemli kaynaklar oluşturan sektörlerin iş hacminin büyümesini ümit ediyoruz” dedi.

İnşaat sektörünün ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip olduğunu kaydeden Mehmet Ali Akdemir ise, ülkemizin zorlu süreci kısa sürede atlatacağına inandıklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Mehmet Ali Akdemir ve Nurettin Akdemir, MESİAD Başkanı Hasan Engin’e teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.