BAŞKAN ENGİN’DEN MESKİ’YE ZİYARET

BAŞKAN ENGİN’DEN MESKİ’YE ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESKİ Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Atar’ı ziyaret ederek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Mersin Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Atar’ı ziyaret eden Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESKİ çalışmaları  hakkında bilgi aldı. Ziyarette kentimiz için birlikte atılması gereken adımlar ve işbirliğinin önemine vurgu yapıldı.

MESKİ’nin kentimizin sağlıklı içme suyuna erişmesi ve gelecek adına alt yapı planlamalarının doğru şekilde yapılması için önemli bir kurum olduğunu kaydeden Başkan Engin, “Toroslardan çıkan mineral bakımından zengin ve kaliteli suyun vatandaşlarımıza ulaştırılması ve kent alt yapımızın ileriye dönük yapılması anlamında MESKİ önemli bir kurumdur. Kentimizin birçok noktasında inşaat çalışmaları başlayan ve henüz planlanma aşamasındaki projeler bizleri memnun etmiştir” dedi.

Kentimizin geleceği adına yatırımlar yaptıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Atar ise; “MESİAD Başkanımız Hasan Engin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalar yapıyoruz. Daha iyi yatırımlar ve daha iyi sonuçlar elde etmek için Arge birimi kurduk. Dijital sisteme geçerek yaptığımız çalışmalar neticesinde enerji maliyetlerini 150 milyon TL’den 86 milyon TL dolaylarına indirmeyi başardık. İhalelerimiz şeffaf ihale sistemi ile yapılıyor. Dinamik bir kadro kurarak vatandaşlarımızın taleplerine daha hızı cevap vermeye çalışıyoruz. Mersinimize ve memleketimize güzel işler yapmanın gayreti içindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.