BAŞKAN ENGİN’DEN GENEL SEKRETER VEKİLİ OLCAY TOK’A ZİYARET

BAŞKAN ENGİN’DEN GENEL SEKRETER VEKİLİ OLCAY TOK’A ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok’u ziyaret etti. Ziyarette kent yatırımları ve projeleri görüşüldü.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok’u ziyaret ederek, kentimizin projeleri, yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Engin: “Mersin’in kalkınması ve gelişmesi için yapılacak her türlü projede kent paydaşları ile birlikte hareket ediyoruz. Çukurova’nın göz bebeği kentimizin gelişmeye devam etmesi en büyük arzumuzdur” dedi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Olcay Tok, Mersin’in çehresini değiştirecek, Mersinlilerin refah seviyesini yükseltecek projeler ortaya koyarak kente hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti. Tok, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Engin’e teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.