BAŞKAN ENGİN’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ENGİN’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi dünyaya getiren ve onların bilim, akıl ve çağdaş temeller üzerinde yetişmesi için her türlü çabayı gösteren annelerimizin gününü kutluyorum” dedi.
Annelerin karşılıksız sevgi ve fedakarlığın simgesi olduğunu dile getiren Başkan Engin, “Sabrı ve hoşgörüsüyle kişiliğimizi şekillendiren, anlayış ve özverisiyle aile birliğinin temel taşlarından olan annelerimiz, en büyük destekçilerimizdir. Anneler bize sevginin, güven duymanın, özverinin, hoşgörmenin, bağışlamanın ne demek olduğunu öğretirler.” ifadelerini kullandı.

Kalbi evlatları için çarpan, yaşları kaç olursa olsun evlatlarının üzerine titreyen, sevgiyle gece gündüz uğraş veren annelerin gününü kutlayan Başkan Engin, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi dünyaya getiren ve onların bilim, akıl ve çağdaş temeller üzerinde yetişmesi için her türlü çabayı gösteren annelerimizin gününü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.