BAŞKAN ENGİN, NASUH MAHRUKİ’NİN LİDERLİK KONFERANSI’NA KATILDI

BAŞKAN ENGİN, NASUH MAHRUKİ’NİN LİDERLİK KONFERANSI’NA KATILDI

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Toros Üniversitesi’nde düzenlenen Kar Leoparı ünvanlı dünyacı ünlü Türk dağcı Nasuh Mahruki’nin tarafından verilen “Kendi Everest’inize Tırmanın” liderlik konferansına katıldı.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları(MESİAD) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü’nde düzenlenen konferansa katıldı. MESİAD Başkanı Hasan Engin, Nasuh Mahruki’nin dünyadaki en iyi dağcılardan biri olduğunu belirterek Mahruki’nin tecrübelerini gençlerle paylaşmasının önemine dikkat çekti. Başkan Engin, Toros Üniversitesi yönetimini düzenledikleri konferans için tebrik etti.

Konferansa Başkan Hasan Engin’in yanı sıra MESİAD Fahri Üyesi Prof. Dr. Ahmet Özer, Toros Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yusuf Sertaç Özveren, Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, İçel Sanat Kulübü Sedat Aydöner, akdemisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

MESİAD Fahri Üyesi Prof. Dr. Ahmet Özer ve Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek tarafından yapılan kısa konuşmaların ardından başlayan konferansa Toros Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.