BAŞKAN ENGİN İÇEL TV’DE SORULARI YANITLADI

BAŞKAN ENGİN İÇEL TV’DE SORULARI YANITLADI

 

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, İçel TV ekranlarında kentimizdeki son gelişmeler ve kent projelerini değerlendirdi.

 

Mersin Sanayicileri Ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin İçel TV’de Semir Bolat ile Akdeniz’den Dalga Dalga programında soruları yanıtladı. Ekonomik gelişmelerin yanı sıra kent ve bölge sorunlarının konuşulduğu programda Engin, “MESİAD olarak kentimize sahip çıkıyor, kent ekonomisinin gelişmesi için üstümüze düşen bütün rolleri yerine getiriyoruz. MESİAD üyeleri ile birlikte en zorlu süreçlerde bile üreterek Çukurova Bölgesi ve ülkemize katma değer sağlamıştır” dedi.

 

Programda Çukurova Bölgesel Havalimanı, Pamukluk Barajı, Mersin Ana Konteyner Limanı, Taşucu Seka Limanı, Karboğazı Kayak ve Kış Sporları Merkezi projesi, turizm bölgeleri hakkında bilgi veren Engin, iş dünyasının finansal erişim, personel ve desteklemeler dahil birçok sorunu hakkında görüşlerini iletti.

 

MESİAD’ın Çukurova Kalkınma Ajansı ile birlikte hayata geçirdiği “İstihdam Fabrikası” hakkında da bilgi veren Engin, proje sayesinde üretim tesislerinin personel ihtiyacının karşılanacağı ve gençlerimizin mezun olur olmaz çalışma imkanı bulacağını söyledi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.