BAŞKAN ENGİN CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONUNA KATILDI

BAŞKAN ENGİN CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONUNA KATILDI

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Hasan Engin, Mersin Valisi Ali İhsan Su tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle verilen resepsiyona katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ıncı yıldönümü nedeniyle verilen resepsiyona katılan MESİAD Başkanı Hasan Engin, resepsiyonda kent protokolü ile bir süre sohbet etti. Mersin Valisi Ali İhsan Su, Cumhuriyetin türlü yoksunluklar ve imkansızlıklar içinde vatanı için mücadele eden ve bu uğurda nice şehitler vermiş bir milletin ortak eseri olarak doğduğunu belirtirken Başkan Hasan Engin ise “Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir” sözleri ışığında Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.