BAŞKAN ENGİN BAYRAMI KUTLADI

BAŞKAN ENGİN BAYRAMI KUTLADI

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Engin; “Ülkemizde yaşanan bölgesel depremlerle büyük yıkım ve acılar içinde bir bayram geçiriyoruz. Türkiye ve tüm dünyada yaşanan yüksek enflasyon ve hayat pahalılığının aşılması için krediye erişim kolaylaştırılarak desteklere devam edilmelidir. Seçim atmosferi içinde yaşadığımız bayram; adaletli gelir dağılımıyla üreticilerimiz ve sanayicilerimizin refaha eriştiği, toplumsal huzurun sağlandığı, yoksulluğun, yolsuzluğun olmadığı bir Türkiye bizim en büyük hayalimizdir.

Sevdiklerimizle bir araya gelerek bayram sevincini yaşayabileceğimiz Bayramın; birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini, sevinçlerimizi, mutluluklarımızı çoğaltması temennisiyle; İş insanları olarak sanayicilerimizin, üreticilerimizin, emekçilerimizin desteğiyle Mersin ve Türkiye ekonomisinin daha da güçlenmesini arzu ediyoruz. Hoşgörü, barış, sevgi ve kardeşlik duygularıyla bayramınızı kutlarız” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.