BAŞKAN ENGİN,  ANIL AKÜ’NÜN 33. YIL KUTLAMASINA KATILDI

BAŞKAN ENGİN,  ANIL AKÜ’NÜN 33. YIL KUTLAMASINA KATILDI

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Anıl Akü’nün 33. kuruluş yılı kutlamasına katıldı.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Üyesi Anıl Akü firmasının sahibi ve Meslek Adamları Birliği Başkanı Nihat Kadıoğlu’nun daveti üzerine firmanın kuruluşunun 33. yıl kutlamasına katıldı. Mersin Oteli’nde düzenlenen kutlama gecesine Başkan Hasan Engin’in yanı sıra Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mersin Sanayi Sitesi Başkanı Selahattin Ertuğan, Tırmıl Sanayi Sitesi Başkanı İlhan Çokgün ve Anıl Akü firmasının bayi ve filocuları katıldı.

BAŞKAN ENGİN, ANIL AKÜ’NÜN 33.YILINI KUTLADI

Düzenlenen gecede en başarılı bayiler ve filoculara tebrik plaketleri verildi. MESİAD Başkanı Hasan Engin, bölgesinde en başarılı Anıl Akü bayisine teşekkür plaketini verdi. Kutlama etkinliğinde konuşan Başkan Engin, Anıl Akü’nün gün geçtikçe pazar payını genişlettiğini ve ürün yelpazesini çoğalttığını vurgulayarak 33 yıl hizmet vermenin altında kaliteli ürün ve hizmet anlayışının yattığını aktardı. Engin, açıklamasının devamında Anıl Akü firmasının 33. yaşını kutlayarak başta firma sahibi ve MESİAD üyesi Nihat Kadıoğlu olmak üzere tüm Anıl Akü ailesini tebrik ederek başarılar diledi.

Nihat Kadıoğlu ise yaptığı açıklamada Anıl Akü’nün 33. Yılını kutlamanın heyecanı içerisinde olduklarını belirtti. Kadıoğlu, Başkan Hasan Engin’e katılımlarından ve temennilerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken MESİAD üyesi olmaktan da gurur duyduğunu ifade etti.

Kutlama gecesi yapılan çekilişlerin ardından sona erdi. Gecede 3 kişiye akü hediye edildi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.