BAŞKAN ENGİN, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN ENGİN, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

MESİAD Başkanı Hasan Engin, yayınladığı mesajla 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Mersin Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nü kutladı. Başkan Engin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için her türlü fedakarlığı yapan öğretmenlerimiz kutsal bir mesleği icra ediyor. Büyük sorumluluk içerisinde yürüttükleri mesleklerinde çocuklarımızdan sevgi, şefkat ve ilgilerini esirgemeyen öğretmenlerin yetiştirdikleri bireyler, cumhuriyetimize ve ülkemize hizmet ediyorlar. Ülkenin her köşesine ulaşarak görevlerini aşkla yerine getiren eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen öğretmenlerimizin bu azmi bizi ileriye taşımaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi Covid-19 salgını döneminde de öğretmenlerimiz; bizleri muasır medeniyet seviyesine çıkaracak nesilleri yetiştirmek için çaba harcıyor. Öğretmenlerimize çabalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, yolumuzu aydınlatan, geleceğimizin mimarları, değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.”

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.