BAŞKAN ENGİN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİNE KATILDI

BAŞKAN ENGİN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİNE KATILDI

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 81’inci yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenine katıldı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 81’inci yılı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda anma töreni düzenlendi. Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin düzenlenen törene katıldı.

Törende Vali Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, siyasi partiler, oda ve sivil toplum kuruluşları Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

Saat 09.05’te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunuldu. Tören alanı dışında bulunan bazı kişiler, araçlarından inerek, saygı duruşuna geçti. Anma programları Mersin Kültür Merkezi’ndeki Atatürk’ün sevdiği türkülerin seslendirilmesinin ardından sona erdi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.