AYFER YILMAZ’DAN MESİAD’A ZİYARET

AYFER YILMAZ’DAN MESİAD’A ZİYARET

Habitata Analitik Bakış Derneği(HABDER) Genel Başkanı ve eski Ekonomi Bakanı Ayfer Yılmaz, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret etti.

Ziyarette MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen HABDER Başkanı Ayfer Yılmaz, ‘Üreten ve Paylaşan Mersin’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Hasan Engin Başkanlığındaki MESİAD heyetine yeni kurdukları HABDER ve projeleri hakkında bilgi veren Ayfer Yılmaz, üreten ve kendi kendine yetebilen bir kent yaratmak istediklerini ifade etti.

Gerçekleştirilen sunumun ardından konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, HABDER’in üretim odaklı girişimin önemli olduğunu ve MESİAD olarak daima üreticinin ve sanayicinin yanında durduklarını söyledi.  HABDER’e ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Başkan Hasan Engin, Dernek Başkanı Ayfer Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.