ŞAHİN KABADAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞAHİN KABADAYI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Hayatını kaybeden MESİAD Üyesi iş insanı Şahin Kabadayı son yolculuğuna uğurlandı.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları (MESİAD) Derneği Üyesi Şahin Kabadayı, Muğdat Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Emirler Köyü Mezarlığı’nda toprağa verildi. MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kılınan cenaze namazına katılarak Kabadayı Ailesine başsağlığı diledi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, merhum Şahin Kabadayı’nın Mersin’de saygı duyulan ve sevilen bir iş insanı olduğunu belirterek vefatının kendilerini derinden üzdüğünü ifade etti. Başkan Engin, merhum Şahin Kabadayı’ya Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge Garnizon Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Baki Şimşek, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, iş insanları ve çok sayıda seveni cenaze namazına katıldı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.