KOCAMAZ  VE YILMAZ, SIDALI İLE BİRLİKTE MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ile birlikte MESİAD’ı ziyaret ederek projelerinden söz etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ile birlikte Mersin Sanayicileri Ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin MESİAD’ın beklediği projeleri ve hizmeti konuklarına aktardı. Başkan Engin, “Kentimizin birçok sorunu bulunmaktadır. Bu sorunların çözülmesi için birlikte hareket etmemizde fayda var.  Seçimlerden sonra bütün belediye başkanlarımızla yakın temaslarda olup kentimizin sorunlarına çözüm arayacağız” dedi.

Çalışmaları hakkında son bilgileri aktaran Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Mersin’in sorunlarına çözüm bulmak için sıkı bir çalışma yürüttüklerini ifade etti.

Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz ise projeleri hakkında bilgiler verdi. Mersin’in sorunlarını tespit ettiklerini belirten Yılmaz seçilmeleri durumunda reçetelerinin hazır olduğunu söyledi.

İyi Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı da Ayfer Yılmaz’ın seçilmesi durumunda Mersin’e bir çok proje kazandıracağı ve kentin kalkınmasına yönünde olumlu gelişmeler yaratacağına inandıklarını söyledi.    

 Konuşmaların ardından Kocamaz ve Yılmaz MESİAD üyelerinin sorularını yanıtladı

tarih: 

Salı, Mart 12, 2019